Biuro kėdės

Biure turėtų būti sukurta erdvė, kurioje neoficiali atmosfera skatintų kūrybiškumą ir naujas idėjas. Veiksmingi yra įvairių padalinių darbuotojų susitikimai, kurie, turėdami puodelį kavos, dalijasi informacija, žiniomis ir patirtimi. Tokioje erdvėje siūlome pastatyti minkštąsias modernaus dizaino ir lengvo naudojimo sofas, kurios užtikrins energiją ir atsipalaidavimą tuo pačiu metu. Jei jūsų įmonė kuria draugiškos personalui įmonės įvaizdį ir ketina investuoti į savo darbuotojus, kuriant poilsio erdvę, mūsų siūlomi minkšti sėdimieji baldai yra puikus sprendimas.

Galime pasiūlyti ir unikalų minkštu atlošu fotelį, kuris nustato naują konferencijų kėdžių komforto lygį. Šis fotelis gaminamas naudojant naujausias technologijas, leidžiančias sukurti formas, pasižyminčias estetinėmis linijomis.

Turime ir ypatingą pasiūlymą – išskirtinio dizaino, minkštą ir elegantišką fotelį su šiuolaikiniu charakteriu. Komfortas ir pažangios formos buvo pasiektos naudojant naujausią putų liejimo technologiją.

Ergonomiškos darbo kėdės yra su sinchroniniu mechanizmu, leidžiančiu atlošą pakreipti norimu kampu ir jį užrakinti vienoje iš penkių padėčių. Kėdės atrama pagaminta iš elastingo tinklelio – STRING – 100%  pagal Oeco-Tex standartą iš ekologiškų medžiagų.

Individualios kėdės mechanizmai leidžia reguliuoti patogią sėdimą padėtį pagal asmeninį svorį ir laikyseną. Turtinga audinių paletė ir drąsios spalvos – visa tai, ko reikia modernių biurų sukūrimui.

Lankytojų kėdės pasižymi išskirtinai mobilumu, lengva konstrukcija, paprasta bei šiuolaikiška forma, todėl puikiai tinka posėdžių konferencijų salėse, priėmimo ir laukimo vietose.

Moderniame biure vis dažniau numatoma bendravimo erdvė. Labai svarbu yra laisvesni santykiai tarp darbuotojų ir galimybė atsipalaiduoti savo įmonėje. Tai galima padaryti naudojant minkštus stilingus modulinius mikštasuolius, kurie gali būti laisvai derinami priklausomai nuo poreikių. Nors pufai suprojektuoti „Chillout” zonoms, tačiau jie puikiai tinka ir viešose salėse. Beje, iš tų pačių pufų galima suformuoti patogias atramas nugarai.