Baldai darbuotojams

Biuro baldai, skirti biuro darbo vietai, yra paprasti, stabilūs, ergonomiški. Jie dažniausiai gaminami iš skirtingų spalvų ar medžio dekoro LMDP. Stalų metalinė konstrukcija yra gaminama iš metalo ir padengta atspariais milteliniais dažais.

Taip pat galime pasiūlyti sprendimą įmonėms, turinčioms kelias projektų komandas, kurioms reikia daugiau galimybių drauge dirbti ir bendrauti. Šiuo atveju plokštės gali būti naudojamos dalijant darbo vietą į tiesius arba susikertančius skyrius. Organizuojant darbą taip, kad būtų patogu keistis informacija ir dirbti didesnėje komandoje, puikus sprendimas yra konferenciniai stalai. Derinant įdomias spalvų kompozicijas, plokštes, audinį ir metalą, galima  sukurti paprastą ir itin funkcionalią komandos darbo vietą, o nereikalingomis detalėmis neperkrautos  baldų formos net ir nedideliame biure sukurs harmoniją ir tvarką.

Mūsų programoje – stalai su elektriniu aukščio reguliavimu, prie kurių patogu dirbti tiek sėdint, tiek stovint. Darbo pozicijos pakeitimas padidina darbo efektyvumą, našumą ir saugo sveikatą. Norint sukurti individualią atmosferą, galima erdvę apsaugoti akustinėmis plokštėmis. Yra dviejų tipų akustinės plokštės, kurios puikiai tinka padalinti darbo lauką horizontaliai ir vertikaliai. Kiekvienas darbo stalas turi savo atskirą mechanizmą, kuris veikia savarankiškai.